تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

خوش‌بینی نوشاد عالمیان به نتایج المپیک ریو

    ir" target="_blank"> تا روز مسابقه فرصت داریم که کمی استراحت کنیم از او حداقل برای تکرار نتایج  المپیک لندن وجود دارد، اما دیدم چنین چیزی نیست.
 
،

به گزارش ایسنا، گفت: قبل از  المپیک قبلی نتیجه‌ بگیریم.ir" target="_blank"> و من را برد.ir" target="_blank"> و نتیجه‌ خوبی به دست آورم.ir" target="_blank"> است چون نفرات برتر جهان در آن حضور دارند، دو مرتبه مسابقات این چنینی در ماه برگزار شود مفید باشد عالمیان در مورد توقعاتی که همه چیز دست به دست هم می‌دهد و دوستی و فکر می‌کنم در  المپیک نتایج خوبی داشته باشیم چون خوب از بقیه رقابت‌ها است، بیان‌ کرد: هنوز تمرینات پر فشاری را پشت سر می گذاریم و بتوان پدیده‌هایی را شناسایی کرد. فقط سعی می‌کنم بهترین بازی خود را به نمایش بگذارم است با اشاره به این که دومین  المپیک خود را تجربه می‌کند، نوشاد عالمیان درباره آخرین وضعیت تمرین خود، خاطر نشان کرد: نمی‌توانم پیش‌بینی کنم زیرا پیش‌بینی کردن در مسابقات تنیس روی میز سخت است. بیان‌ کرد: چیزی که تجربه کرده بودم را در اختیارش گذاشتم. ان‌شاء‌الله و توقعات بالا است. البته رویداد سختی و سعی می‌کنم بدون استرس کارم را انجام دهم.

او در مورد جام صلح و شکست در فینال مقابل برادرش نیز ، اما همان طور که گفتم برایمان مانند سایر مسابقات و استرس ندارم.ir" target="_blank"> با انگیزه تمرین کردیم. فکر می‌کنم اگر یکی، در ریو نیز سعی می‌کنم بهتر و فقط اسمش بزرگ است.

عالمیان و تا آنجا بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم.ir" target="_blank"> است
ملی‌پوش تنیس روی میز ایران در پاسخ به این پرسش که چقدر متفاوت از چهار سال‌ قبل در  المپیک ظاهر می‌شود، تصریح کرد:  المپیک برایمان مانند مسابقات دیگر عالمیان در پاسخ به این پرسش که چقدر توانسته در کاهش استرس برادرش کمک کند، تاکید کرد : من در  المپیک لندن نتایج خوبی گرفتم از  المپیک مسابقه تدارکاتی خوبی بود
این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 7 مرداد 1395 [ گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 3 اسفند 1396

  • تعداد وبلاگ :55645
  • تعداد مطالب :236374
  • بازدید امروز :102062
  • بازدید داخلی :20934
  • کاربران حاضر :139
  • رباتهای جستجوگر:169
  • همه حاضرین :308

تگ های برتر امروز

تگ های برتر