جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

اختیار تام ندادند، من هم استعفاء دادم

  مهدی تکابی به خبرنگار سایر حوزه های گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: چند وقت پیش ابلاغی از طرف رئیس فدراسیون و دبیر فدراسیون به من برای اجرای طرح هوپس اختیار تام دادند. من هم بر این اساس هیأت رئیسه، کمیته فنی را مشخص کردم و زمانی که کارشناسان کلیت طرح مورد نظر را دیدید بسیار استقبال کردند حتی نایب رئیس آسیا و مسئول توسعه آسیا استقبال زیادی کردند و گفتند که این طرح یکی از مهمترین طرح های استعدادیابی در جهان خواهد بود اما پس از این ماجرا در صحبتی که با دبیر فدراسیون داشتیم گفتند که مربیان و افراد مورد نظر برای حضور در طرح هوپس را خودمان انتخاب کرده ایم و نیازی به کمیته فنی نیست.
   
  وی در ادامه افزود: بر همین اساس چون این صحبت ها برخلاف توافقات بود و برای حفظ حرمت اعضای کمیته فنی که انتخاب شده بودند بنده استعفا دادم و کنار کشیدم. به هر صورت اختلاف نظر در همه جا پیش می آید و کارکرد و عملکرد بنده در چهار سال گذشته در خدمت رسانی به جامعه پینگ پنگ و شهر اصفهان مشخص است.
   
  دبیر فدراسیون نظر خودش را دارد و نظرهای ما با هم یکی نیست و به همین دلیل نمی توانم این کار ادامه دهم. 
   
  به هر صورت بری فدراسیون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم این اختلاف نظرها به نفع جامعه پینگ پنگ باشد.
   
  رئیس هیأت تنیس روی میز اصفهان در خصوص اظهارات رئیس فدراسیون گفت: من به ریاست فدراسیون نامه ای مبنی بر استعفایم نوشته زیرا زمانی که می خواستند بنده را مسئول این طرح کنند نامه ای به من ابلاغ کرده بودند.
   
  به هر صورت قارداشی می تواند با این طرح موافقت بکند یا نکند اما من تنها با شرایطی حاضر به کار هستم که تمام اختیارات را داشته باشم و به گونه ای نباشد که کسی زحمت بکشد اما فردی دیگر نفرات را انتخاب کند.
   

  این مطلب تا کنون 16 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 20 بهمن 1394
  منبع
  برچسب ها : فدراسیون ,رئیس ,صورت ,بنده ,دبیر ,کمیته ,دبیر فدراسیون ,جامعه پینگ ,رئیس فدراسیون ,
  اختیار تام ندادند، من هم استعفاء دادم

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر